سبد خرید

کالایی در سبد نیست
 • فلانی
 • وبلاگ
 • سفارش گردنبند اسم با انواع فلزات _ طلا، نقره، استیل، طراحی اختصاصی

سفارش گردنبند اسم با انواع فلزات _ طلا، نقره، استیل، طراحی اختصاصی

zakie.jpg - 103.06 kB

امروزه انواع مختلفی از اکسسوری در شکل‌های متنوع طراحی و ارائه می‌شوند؛ اما گاهی شما به دنبال طرح موردنظر خود هستید و می‌خواهید این طرح فقط مختص شما باشد. نگران نباشید برای اینکه بتوانید طرح موردنظر خود را داشته باشید، می‌توانید آن را به مجموعه فلانی بسپارید. در این مجموعه انواع مختلف اکسسوری در جنس‌های مختلف با طراحی خاص ارائه می‌شوند که با بودجه‌های متفاوت می‌توانید سفارش گردنبند اسم، دستبند یا گوشواره طرح خود را داشته باشید.

 

انواع اکسسوری‌ها

باتوجه‌ به جایگاه زیورآلات در استایل زنان و مردان باید نهایت دقت و توجه را در انتخاب اکسسوری داشت. اکسسوری به کلیه لوازم موجود در استایل شما به‌جز لباس اصلی گفته می‌شود. لباس اصلی در حقیقت زمانی کامل می‌شود که با اکسسوری مناسب پوشیده شود. در حالت کلی اکسسوری ها به دو نوع تقسیم می‌شوند.
اکسسوری های حمل کردنی
اکسسوری های پوشیدنی
از اکسسوری های پوشیدنی می‌توان به گردنبند، دستبند و گوشواره اشاره کرد. با ما همراه باشید تا از اهمیت پوشیدن اکسسوری آگاه شوید و اطلاعات لازم جهت سفارش گردنبند اسم را کسب کنید.

اکسسوری‌های پوشیدنی شامل گردنبند، دستبند و گوشواره است.

 

parisa.jpg - 128.39 kBگردنبند اسم پریسا / به خط نستعلیق (طراحی شده گروه فلانی) / با جنس برنز / زنجیر برنجی

اهمیت اکسسوری‌ها در دنیای مد

اگر به استایل‌های جدید در دنیای مد توجه داشته باشید، متوجه خواهید شد که بدون اکسسوری، استایل‌ها کامل نیستند. امروزه اکسسوری‌ها نقش برجسته‌ای در تکمیل استایل شما دارند. زیورآلات مختلف ازجمله گردنبند، دستبند و گوشواره از اصلی‌ترین اکسسوری‌های صنعت مد و فشن هستند. هرساله فشن شوهای متعددی برگزار می‌شوند که زیورآلات به‌کاررفته با نهایت دقت و متناسب با لباس آن برند طراحی می‌شوند‌. درنتیجه نباید نقش زیورآلات را در زیبایی استایل نادیده گرفت. بدون اکسسوری، استایل ها کامل نیستند.

گردنبند اسم به زبان انگلیسی Milad Zakiye / متریال: برنز / زنجیر نقرهگردنبند اسم به زبان انگلیسی Milad Zakiye / متریال: برنز / زنجیر نقره

طراحی گردنبند و دستبند اسم با انواع فلزات

گاهی ممکن است سلیقه شما در تهیه اکسسوری بسیار متنوع باشد و امکان تهیه تعداد زیاد اکسسوری با جنس طلا فراهم نباشد. نگران نباشید ما در مجموعه فلانی طرح موردنظر شما را در جنس‌های مختلف ازجمله طلا، نقره و استیل انجام می‌دهیم.
شما می‌توانید سفارش گردنبند اسم طلا خود را از مجموعه ما ثبت کنید و ما آن را در فونت‌های متنوع طراحی کنیم و شما از میان انتخاب‌های بسیار، فونت موردعلاقه خود را برگزینید. همچنین امکان سفارش دستبند اسم و سفارش گوشواره نیز در جنس‌های مختلف فراهم است.

 

khate-mikhi.jpg - 69.38 kB

طراحی اسم با خط میخی

خط میخی یک خط باستانی است که در آسیای شرقی توسط سومری‌ها، آشوری‌ها، بابلی‌ها، ایلامی‌ها و ایرانی‌ها استفاده می‌شد. قدمت این خط به هزاره سوم قبل از میلاد بازمی‌گردد و می‌توان گفت این خط ساده‌شده خط تصویری است.
باتوجه‌به زیبایی و قدمت این خط می‌توان گفت طراحی اکسسوری اسم شما با خط میخی جلوه بسیار خاص و زیبایی خواهد داشت. شما می‌توانید سفارش گردنبند اسم خود را با خط میخی در مجموعه فلانی ثبت کنید. همچنین سفارش دستبند اسم و گوشواره در جنس‌های مختلف با خط میخی فراهم است.

قدمت خط میخی به هزاره سوم قبل از میلاد بازمی‌گردد.

 قیمت گردنبند به خط میخی

mikhi-2-copy.jpg - 66.44 kBدستبند چرم / اسم به خط میخی / جنس نقره

طراحی گردنبند با تصویر مدنظر شما

ممکن است بخواهید اکسسوری شما تصویر یک چهره یا یک منظره باشد. حتی اگر با مداد نیز طراحی انجام دهید ما می‌توانیم آن را برای شما اجرا کنیم. علاوه بر سفارش گردنبند اسم، می‌توانید گردنبند با تصویر مدنظرتان را نیز از مجموعه فلانی تهیه کنید. کافی است عکس یا طرح موردنظر خود را برای ما ارسال کنید و ما آن تصویر را روی جنس انتخابی شما اجرا کنیم‌. می‌توانید در اسرع وقت استایل خود را با داشتن اکسسوری تصویر مدنظرتان تکمیل کنید.

gorg-2.jpg - 153.24 kBطرح ارسالی مشتری / به همراه حک / روی نقره / دستبند چرم نازک

 

طراحی گردنبند و دستبند متفاوت و ویژه شما

طرفداران مد و فشن حتماً می‌دانند که بعضی اکسسوری‌های برندهای معروف در جهان در تعداد محدود تولید می‌شوند تا برای کاربران خاص و ویژه باشند. شما نیز اگر به دنبال طرح خاصی هستید که تاکنون کسی از آن طرح استفاده نکرده، می‌توانید طراحی خود را به مجموعه ما بسپارید. ما در این مجموعه علاوه بر انواع سفارش گردنبند اسم و سفارش گردنبند عکس، طرح اختصاصی شما را نیز انجام می‌دهیم. استایل متفاوت و به‌روز خود را با دستان طراحان هنرمند مجموعه فلانی رقم بزنید.

babak1.jpg - 98.97 kBbabak2.jpg - 47.06 kBگردنبند سنگ اونیکس / طراحی اسم بابک / جنس نقره

 

mehrnosh2.jpg - 63.69 kBmehrnosh.jpg - 62.96 kB
گردنبند نقره ای اسم فرنشوش / زنجیر نقره ای / تایپوگرافی شده اختصاصی

mani.jpg - 70.32 kB
گردنبند اسم مانی / متریال برنجی / زنجیر سنگ اونیکس مشکی رنگ

nasim.jpg - 91.02 kB
گردنبند ظریف برای اسم نسیم / جنس نقره خالص / زنجیر ریزباافت نقره / طراحی شده توست گروه فلانی

rikan.jpg - 103.31 kB
گردنبند دونه تسبیح / برای اسم ریکان (که به خواست مشتری ترکیب شده با نقشه‌ی شهرشون / جنس طلای 18 عیار / مات

 

 

کادوی خاص برای ولنتاین

روز ولنتاین که روز عشاق خوانده می‌شود، هرساله در ۱۴ فوریه برگزار می‌شود. خرید کادوهای تکراری مثل خرس و شکلات برای برخی افراد رضایت‌بخش نیست. خرید کادو برای کسانی که دوست دارید از اهمیت بالایی برخوردار است.
نباید به خرید تکراری و بدون فکر محدود شود. طرف مقابل شما وقتی متوجه شود برای خرید کادو وقت و توجه زیادی صرف کرده‌اید تا پایان عمر فراموش نخواهد کرد که کادوی خاصی از شما دریافت کرده است. شما می‌توانید با شناخت نسبی از طرف مقابل طرح متناسب با روحیات و سلیقه او را بر روی اکسسوری‌های مختلف سفارش دهید.
روز ولنتاین هرساله در ۱۴ فوریه برگزار می‌شود.

shima-ahmad.jpg - 197.71 kB
گردنبند کاپل (جفت) اسم های شیما و احمد به خط کوفی بنایی که وقتی در کنار یکدیگر قرار بگیرند این شکل را تشکیل میدهند / جنس پلاک نقره / زنجیر نقره

سفارش و خرید انواع گردنبند، دستبند و گوشواره و انگشتر

برای خرید انواع مختلف اکسسوری مراکز مختلفی وجود دارند؛ اما تنها در مجموعه فلانی طرح موردنظر شما در جنس دلخواهتان اجرا می‌شود. اگر بخواهید گردنبند اسم طلا سفارش دهید، ما آن را در فونت دلخواه شما اجرا خواهیم کرد. علاوه بر سفارش گردنبند اسم، سفارش دستبند اسم نیز می‌تواند انتخاب مناسبی برای استایل شیک و به‌روز باشد. برای داشتن یک استایل کامل و زیبا، پوشیدن اکسسوری‌های متناسب با لباستان زیبایی شما را دوچندان می‌کند.

majid.jpg - 137.32 kB
انگشتر اسم مجید / متریال نقره

ysof3.jpg - 70.56 kB
دستبند چرم فانتزی / اسم یوسف / جنس نقره

نتیجه‌گیری

باتوجه‌ به پیشرفت روزافزون دنیای مد، نقش زیورآلات در پوشش افراد از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است. انتخاب و خرید زیورآلات از دقت و اهمیت بالایی برخوردار است. وجود امکان طراحی اکسسوری موردنظر شما یک مزیت بزرگ به شمار می‌آید.
شما می‌توانید اکسسوری با اسم یا تصویر موردنظر خود را سفارش دهید. همچنین امکان سفارش گردنبند اسم و سفارش گوشواره در مجموعه فلانی برای شما وجود دارد. همچنین می‌توانید کادوی موردنظر خود را طراحی کرده و دوستانتان را با این حجم از توجه شگفت‌زده کنید.

قیمت گردنبند اسم با طراحی

 در ادامه برخی دیگر از نمونه طراحی های گروه فلانی را برای آویزها ببینید:

eliza.jpg - 67.10 kB
گردنبند استیلی / اسم الیزا / بند چرمی

 

nazanin.jpg - 65.12 kB
طراحی اسم نازنین برای گردنبند نقره / بند: چرم

 

pegah.jpg - 169.28 kB
گردن آویز اسم / طراحی اسم پگاه / متریال نقره / زنجیر چرم / با بست بندی فلانی (1400)

 

sasan.jpg - 159.65 kB
گردنبند اسم ساسام / جنس نقره / بند سنگی مشکی انیکس

 

آویزهای طرح های گروه فلانی

 

 گردنبند به خط میخی ، گردنبند هخامنشی ، دستبند اسم خط میخی ، خطمیخی ، خط قدیمی ایرانی گوشواره پلاک - طراحی گردنبند لاتین  ، ساخت گردنبند حروف نستعلیق ، گردنبند مینیمال ، گردنبند دایره ، استیل گردنبند ، گوشواره ساده ، طراحی اسم برای گردنبند ، طراحی اسم انگلیسی گردنبند ، ساخت اسم با گردنبند ، گرذنبند ، چطور گردنبند با اسم بسازیم؟ ، سفارش گردنبند با اسم ، گردنبند نام و نام خانوادگی - گردنبند اسپرت ، گردنبند طلا ،  گردنبند اسم طلا ،  گردنبند اسم نقره ای ،  گردنبند زیبا اسم ، گردنبند ارزان طراحی اسم ، گردنبند شیک نام ، گردنبند لاکچری ، گردنبند نازک اسم ، گردنبند حروف ، گردنبند مجلسی ، گردنبند برش لیزری ، گردنبند سفارشی ، سفارش گردنبند اسم ، گردن آویز ، گردنبند خاص ، خواص ، گردنبند به نام مختلف ، گردنبند ترکیب اسم فارسی ،  

گردنبند حروف پلاک میخی خطمیخی دستبند اسم خط میخی گردنبند هخامنشی گردنبند به خط میخی گردنبند به خط میخ گردنبند اسپرت گردنبند اسم طلا گردنبند اسم نقره ای گردنبند زیبا اسم گردنبند ارزان طراحی اسم گردنبند شیک نام گردنبند لاکچری گردنبند نازک اسم گردنبند مجلسی گردنبند برش لیزری گردنبند سفارشی سفارش گردنبند اسم گردن آویز گردنبند خاص گردنبند به نام مختلف گردنبند ترکیب اسم فارسی طراحی گردنبند لاتین ساخت گردنبند حروف نستعلیق گردنبند مینیمال گردنبند دایره استیل گردنبند گوشواره ساده طراحی اسم برای گردنبند طراحی اسم انگلیسی گردنبند ساخت اسم با گردنبند گرذنبند چطور گردنبند با اسم بسازیم؟ سفارش گردنبند با اسم گردنبند نام و نام خانوادگی

پشتیبانی

09334906870 - واتساپ
AmirFolani@ - تلگرام

ما را دنبال کنید

tel
wa
insta
fb
twt
utub
Aparat
gmail
 • tel
 • wa
 • insta
 • fb
 • twt
 • utub
 • Aparat
 • gmail
 • tel

 • wa

 • insta

 • fb

 • twt

 • utub

 • Aparat

 • gmail

 • tel
 • wa
 • insta
 • fb
 • twt
 • utub
 • Aparat
 • gmail